
Naujasis saulės spinduliai, atsirandantys rytiniame saulės gale, rodo sprogstamąjį šou ir eina mūsų keliu.
Saulės dėmės Neseniai 4136 regionas buvo užfiksuotas dešimtimis magnetinių sprogimų, žinomų kaip Ellermanas. Prancūzų astronomas Pilypas teisus Veiklos nuotraukos liepos 10 d. Iš Nimes, Prancūzijoje, naudodamiesi H-alfa kandidatu, kad būtų galima užfiksuoti tikslią procedūrą su puikiomis detalėmis. Vaizde pavaizduotos „Ellerman“ bombos, kurios pasirodė kaip fejerverkai šalia saulės taško, kuris jau metė keletą M-Medium lygio saulės kolektorių pluošto. Saulės energijos prieglobstis Skalė – kaip ji pasirodė rytiniame saulės gale, pagal SpaceWeather.com.
“Tai nėra pirmas kartas, kai pastebėjau Ellermaną”. “Sąlygos buvo sunkios, nes Pietų Prancūzijoje jos yra labai karštos – apie 38 ° C (100 laipsnių pagal Farenheitą).”
„Eleralman“ bombas pirmą kartą XX amžiaus pradžioje apibūdino fizikas Ferdinandas Eleermanas. Šie įvykiai vyksta apatinėje saulės atmosferoje ir jiems mokama Magnetinis kontaktasOperacija Saulė Kur užpildyti magnetiniai laukai susitinka ir iš naujo sukonfigūruoja juos sprogstamai.
Remiantis „SpaceWeather.com“ svetaine, kiekviena „Ellerman“ bomba išleidžia apie 10 kvadratų energijos-maždaug 100 000 atominių bombų ekvivalento. Nors tai yra maždaug milijonas energijos iš didelio saulės spindulių, šios mini išnaudojimo operacijos rodo magnetinį sudėtingumą saulės taške. Kai susiduria priešingi magnetiniai poliai, jie iš naujo sujungia energiją greitai ir ryškiai blykste.
Šis sudėtingumas ateityje gali reikšti didesnius fejerverkus. Saulės vietoje dabar sukasi veidui veidui žemėTai gali kelti grėsmę stipriausiems oro sąlygoms artimiausiomis dienomis. Klasių žibintuvėliai, tokie kaip jau matomi, gali sukelti sutrumpėjusį elektros energijos tiekimo nutraukimą ir sutrikdyti paprastą palydovą, kai jis nukreiptas tiesiai į mūsų planetą.
Mokslininkai ir „Skywatches“ stebės šias saulės vietas, nes artimiausiomis dienomis jie susiduria su žeme.