
Ne visos baterijos yra vienodos. Kai kurios problemos pasirodys greitai, tačiau kitos nebus pastebimos net po daugelio įkrovimo/išleidimo ciklų. Prieš kelerius metus „Samsung Galaxy Note 7“ išleido su šiek tiek didesne akumuliatoriumi nei ankstesnis modelis. Per kelias savaites telefonai Ji pradėjo šaudytiIr net po to, kai perjungus į kitą akumuliatoriaus paketą, problema tęsėsi. Tai buvo puikus chaosas, dėl kurio buvo padaryta labai lėšų finansiniai nuostoliai.
Galbūt „Samsung“ akumuliatoriaus klaidos galėjo priversti gamintojus rimtai atsižvelgti į potencialius akumuliatoriaus defektus. Taigi, kai „Google“ atrado problemų dėl senėjimo „Pixel 4A“ baterijų, tai nepriėmė jokių galimybių. Aš nusprendžiau sunaikinti likusių 4A vienetų eksperimentą, net jei vargina maža vartotojų talpa ir sulėtėjimas. Kai „Pixel 6A“ vienetai vėl pradėjo rinkti ugnį, „Google“ nusprendė tiesiog sumažinti akumuliatoriaus našumą.
„Android“ liepos 16 d. Atnaujinimas nustatys privalomą akumuliatoriaus įkrovimo greitį paveiktuose telefonuose.
Kreditas
„Pixel 4A“ įrenginiai turi vieną iš dviejų skirtingų baterijų, ir buvo sumažintos tik tie, kuriuos gamino įmonė, vadinama „Lishen“. „Pixel 6a“ „Google“ nusprendė nustatyti akumuliatoriaus ribas, kai langeliai pasiekia 400 įkrovimo ciklų. Be to, gaisro pavojus tampa labai didelis – tai buvo pranešimai apie gaisrą, kuris sprogo gaisre.
„Google“ aiškiai turėjo ką nors padaryti, tačiau gydymas, kurį ji išsprendė, yra priešiškos klientams. Ji turėjo galimybę antrą kartą atlikti geresnį darbą, tačiau „6A“ sprendimas yra tas pats.
„Google“ kūrimo problema
Kaip ir kiti išmaniųjų telefonų gamintojai, „Google“ 2010 -aisiais pasitraukė iš nuimamų baterijų, kad telefonai būtų mažiau patvarūs. Išmaniųjų telefonų gamintojai labai atmetė reformų šalininkų, kurie nurodė, kad ličio -on baterijos bėgant laikui blogėja, susirūpinimą ir apsunkino juos pašalinti, yra geriausia idėja. Tačiau tai buvo laikas, kai žmonės ne tik prieš atnaujinimą nelaikė išmaniųjų telefonų ar dvejus, tačiau nuo to laiko mes pradėjome erą, kurioje žmonės ilgą laiką naudojo telefonus. Telefonų rinkodaros būdas tai atspindi – „Google“ įdiegė ilgesnius palaikymo langus, dėl kurių per septynerius metus buvo galima įsigyti savo naujausius telefonus.